Masz swoją firmę w Polsce i marzy Ci się wejście na światowy rynek? Chciałbyś otworzyć spółkę w Hiszpanii i szukasz firmy, która Ci w tym pomoże? Świetnie trafiłeś! Nasze biuro księgowe zapewni Ci odpowiednie przeniesienie działalności do Hiszpanii.

Zakładanie spółek w Hiszpanii

Biuro księgowe Gestoria Ramon Santafe już od 20 lat otwiera różne firmy w Hiszpanii. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z otworzeniem filii Twojej polskiej firmy w Hiszpanii. Podpowiemy, od czego zacząć, jakie warunki spełnić, a także jaką wybrać formę rozliczenia podatków oraz księgowania wpłat i wypłat. Jako firma oferująca usługi księgowe i podatkowe zapewnimy Ci bezpieczne przeniesienie działalności do Hiszpanii. Zadbamy o najlepszą opcję fiskalną oraz kadrową w Twojej firmie, wyrobimy podpis elektroniczny, umówimy dobrego notariusza do podpisania potrzebnych dokumentów, a także w pełni poprowadzimy proces zakładania spółki w Hiszpanii – pomożemy w otwarciu i rozkręceniu biznesu. Dodatkowym atutem jest to, że wszystkie dokumenty przygotowane przez nasze biuro otrzymasz w języku polskim, dzięki czemu będziesz wiedział, czego dotyczą nie znając nawet języka hiszpańskiego.

Usługi oferowane przy zakładaniu spółek w Hiszpanii

Jako biuro księgowe zajmujące się prowadzeniem Twojej firmy dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi księgowe, kadrowe, prawne oraz podatkowe były wykonywane jak najlepiej. Zarejestrujemy Twoją firmę, a dodatkowo ją poprowadzimy i dołożymy wszelkich starań, aby funkcjonowała na najwyższym poziomie. Doradzimy Ci podczas tworzenia filii, będziemy nadzorować czynności notarialne oraz rejestracyjne, pomożemy w uzyskaniu podpisu elektronicznego oraz certyfikatu nazwy spółki w CRH – Centralnym Rejestrze Handlowym, a ponadto zarejestrujemy Twoją działalność w hiszpańskim Urzędzie Skarbowym i ZUS-ie, abyś mógł zatrudniać pracowników, a wszystko to w języku polskim.

Obsługa podatkowa spółek w Hiszpanii

Założenie firmy to skomplikowany i długotrwały proces, zwłaszcza gdy odbywa się on w innym kraju. Należy wykonać mnóstwo różnych zadań i znać prawo w miejscu, w którym chcemy otworzyć naszą działalność. Jako biuro znające się na tym pomożemy Ci pozyskać numer VAT europejski dla spółki, zajmiemy się księgowaniem wpłat i wypłat pieniędzy firmowych, aby zgadzały się z ustawą o rachunkowości w Hiszpanii. Ponadto założymy księgi rachunkowe i będziemy przygotowywać roczne sprawozdania firmy w Rejestrze Handlowym. Będziemy doradzać w zakresie prawa pracy oraz pełnej obsługi kadrowej, a także obsługiwać spotkania wspólników spółek w Hiszpanii. Sporządzimy z nich protokoły zgromadzeń. Musicie dbać o firmę, którą będziecie prowadzić, aby nie było w niej żadnych nieścisłości i nieprawidłowości.

Ze swojej strony możemy zapewnić wam prawidłowe działanie spółki w Hiszpanii, którą pomożemy zarządzać. Z naszym biurem przeniesienie działalności do Hiszpanii to czysta przyjemność. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego wszystkie usługi wykonujemy profesjonalnie i zgodnie z ich oczekiwaniami.