Czy to będzie konferencja, czy też impreza integracyjna – miejsce, gdzie ją zorganizujemy warto wybrać starannie, analizując wszelkie wady i zalety.

Pracownicy z reguły bardzo doceniają wkład firmy w swój rozwój, możliwość poznania nowych narzędzi i metod pracy. Nie bez znaczenia jest też wpływ pracodawcy na możliwość odpoczynku i pełnego zrelaksowania się zatrudnionych. Nie od dziś wiadomo bowiem o wpływie wypoczynku na produktywność oraz motywację pracowników.

Dlatego planując organizację imprezy lub szkolenia, rozważmy różne krajowe cele podróży. Każda z nich ma inne zalety!

Impreza firmowa w górach

Zimą mamy w górach wiele okazji do integracji – kuligi, ogniska, kąpiel w śniegu po gorącej saunie, rozmowy przy kominku, degustacja kwaśnicy i innych góralskich potraw – to wszystko zbliży zespół i pozwoli mu się zregenerować. Konferencja w górach, zorganizowana latem, to wspaniałe widoki na szczyty i burza mózgów w warunkach najczystszego górskiego powietrza!

Spotkanie firmowe nad morzem

Hotel z salą konferencyjną, umiejscowiony w atrakcyjnym przyrodniczo otoczeniu sprawi, że uczestnicy spotkania będą bardziej produktywni, wykażą większe zaangażowanie, a co za tym idzie, uzyskają lepsze wnioski, które można następnie zastosować przy wdrażaniu nowych rozwiązań w rozwoju firmy. Wieczorne spacery zaś dadzą okazję do lepszego poznania siebie nawzajem. To po powrocie do pracy przyczyni się z kolei do bardziej wydajnej i skutecznej współpracy członków naszego zespołu.

Integracja firmowa na wsi

Jak widzimy, impreza firmowa w górach, czy też nad morzem, to świetny pomysł na urozmaicenie codzienności naszego przedsiębiorstwa. Warto jednak wziąć pod uwagę także trzeci kierunek – wieś. Wbrew pozorom na wsi również znajdziemy dobrze wyposażony i komfortowy hotel z salą konferencyjną. To podwójna korzyść – sielski krajobraz, spokój i cisza, a zarazem wygodny nocleg, profesjonalnie wyposażona sala konferencyjna i przytulna restauracja z dużym wyborem smacznych, regionalnych potraw.